Kontakt

Vi er aktører inden for sundhedssektoren. Vi er rådgivere, facilitatorer og specialister inden for offentlig-privat innovation. Vi udtænker, planlægger, afprøver og udfører alt efter hvad du har brug for. Vi kan meget, men sammen kan vi endnu mere.

Hvem leder du efter?

 

Rebekka Daugaard Buhl

Innovationskonsulent/Sønderjylland og Lillebælt

rdb@rsyd.dk,
+45 2912 0823

Dorte Dalkjær

Projektchef/Recovery og Rehab

dorte.dalkjaer@rsyd.dk
+45 2466 9591

Dorthe Boe Danbjørg

Innovationskonsulent/Odense

dorthe.boe.danbjoerg@rsyd.dk
+ 45 2620 2186

Jonas Drefeld

Innovationskonsulent/Plug & Play

jonas.drefeld@rsyd.dk
+45 3056 1066

Marianne Quorp Kjærgaard

Innovationskonsulent/Sønderjylland

mqk@rsyd.dk
+45 2126 2503

Anna-Britt Krog

Projektkoordinator/Plug & Play

anna-britt.krog@rsyd.dk
+45 3043 3172

Katrine Schousbøll Leth

Udviklingskonsulent/Odense

ksle@odense.dk,
+45 3012 2334

Kenneth Mikkelsen

Programchef/CoLab Denmark

Kenneth.Mikkelsen@rsyd.dk
+45 3167 6965

Kirstine Skytt Mikkelsen

Udviklingskonsulent/Recovery & Rehab

kirstine.skytt.mikkelsen@rsyd.dk
+45 2479 8315

Emil Kjærsgaard Nielsen

innovationskonsulent/Odense

ekn@rsyd.dk,
+45 4019 6903

Stine Poulsgaard

Innovationskonsulent/Support

stine.poulsgaard@rsyd.dk
+45 2912 0805

Lise Wraae Silberling

Chefkonsulent/Lillebælt

Lise.Wraae.Silberling@rsyd.dk
+45 2979 6521

Martin Skov

Innovationskonsulent/Vest

mskov@rsyd.dk
+45 4019 6902

Mette Damkjær Syse

Leder/Odense

Mette.syse@rsyd.dk
+45 6130 9919

Elizabeth Thorsen

Innovationskonsulent/support

elizabeth.thorsen@rsyd.dk
+45 2480 3066