Kontakt

Vi er aktører inden for sundhedssektoren. Vi er rådgivere, facilitatorer og specialister inden for offentlig-privat innovation. Vi udtænker, planlægger, afprøver og udfører alt efter hvad du har brug for. Vi kan meget, men sammen kan vi endnu mere.

Hvem leder du efter?

 

Rebekka Daugaard Buhl

Innovationskonsulent/Support med ansvar for virksomhedssamarbejde

rdb@rsyd.dk
+45 2912 0823

Dorte Dalkjær

Projektchef/CoLab Recovery og Rehab

dorte.dalkjaer@rsyd.dk
+45 2466 9591

Dorthe Boe Danbjørg

Innovationskonsulent/CoLab Odense

dorthe.boe.danbjoerg@rsyd.dk
+ 45 2620 2186

Jonas Drefeld

Innovationskonsulent/Plug & Play

jonas.drefeld@rsyd.dk
+45 3056 1066

Marianne Quorp Kjærgaard

Ansvarlig innovartionskonsulent/CoLab Sønderjylland

mqk@rsyd.dk
+45 2126 2503

Kristina Lagoni Garbøl

Udviklingskonsulent/CoLab Odense

krlag@odense.dk
+45 2144 7118

Kirstine Skytt Mikkelsen

Udviklingskonsulent/CoLab Recovery & Rehab

kirstine.skytt.mikkelsen@rsyd.dk
+45 2479 8315

Emil Kjærsgaard Nielsen

Innovationskonsulent/Support med ansvar for kontrakter, økonomi mv.

ekn@rsyd.dk
+45 4019 6903

Stine Poulsgaard

Innovationskonsulent/Support med ansvar for kommunikation

stine.poulsgaard@rsyd.dk
+45 2912 0805

Lise Wraae Silberling

Programchef CoLab Denmark

Lise.Wraae.Silberling@rsyd.dk
+45 2979 6521

Erling Steffen Pedersen

Daglig leder/CoLab Vest

erling.steffen.pedersen@rsyd.dk
+45 2361 8280

Martin Skov

Innovationskonsulent/Support med ansvar for etablering og udvikling af labs

mskov@rsyd.dk
+45 4019 6902

Mette Damkjær Syse

Daglig leder/ Colab Odense

mette.syse@rsyd.dk
+45 6130 9919

Jannie Lindberg Christensen

Udviklingskonsulent/CoLab Vest

jannie.lindberg.christensen@rsyd.dk
+45 2043 8980